Послуги нашого закладу

Затишний відпочинок, авторська кухня, святкування урочистостей


Спеціальні пропозиції:    Ресторан    
      Справжнім козирем ресторану є його кухня, яка враховує смакові вподобання кожного нашого гостя. Меню розроблено відповідно до регіону, де знаходиться наш заклад, тобто ви зможете скуштувати все - від українських вареників до вишуканих європейських десертів! Додасть затишку специфічний інтер'єр нашого ресторану, який перенесе вас в атмосферу «бабусиної хатки» в українському стилі


Розміщення дітей

При розміщення однієї дитини молодше
8 років на наявних ліжках, проживання
йому надається безкоштовно.
     
 
     
   Банька    
    Баня «Панська втіха» вражає не лише розмірами кімнати відпочинку (величезний дерев’яний стіл з дерев’яними лавками поміщає до 14 осіб, що дозволяє при бажанні проводити невеличкі святкування), але і якістю власне самої лазні, яка не залишає байдужими навіть дуже вимогливих банщиків. Басейн знаходиться на вулиці, що надає справжніх драйвових відчуттів!
     
       
       
   Номери у готелі    
    Кімнати нашого готелю містять все необхідне для комфортного відпочинку наших гостей: санвузол, телебачення, двохмісне ліжко. Ціни доступні.
     
   
 
 Банкетна зала (до 160 осіб)
    Виконана у кардинально іншій стилістиці – класиці (на відміну від самої приватної садиби), банкетна зала приваблює вишуканим дизайном, пастельними тонами стін та штор тощо. Крім проведення весіль, ми пропонуємо нашим гостям відсвяткувати в банкетному залі та інші свої свята під акомпанемент живої музики.
     
       
   Літня тераса    
    Любителям мангалу та пива спекотні літні дні пропонуємо провести на нашій терасі. Милує око вид на штучне озеро, у якому мило розташувалися дзеркальні коропи, стародавні декоративні елементи та виконаний з дерева авторський дитячий майданчик.