Цікава інформація про наш комплекс

Святкові заходи, акціїї, новинки меню

Image 01

Лазня на дровах «Панська Втіха»

Здавна лазня цінувалася набагато більше, ніж просто місце для тілесного очищення. Вона являла собою справжній ритуал, що асоціювався з повним звільненням людини від усього зайвого фізично і духовно. Лазня допомагала слов'янам бути сильним і здоровим, захищала від безлічі хвороб, бадьорила дух і тіло.

" Панська втіха" запрошує цінителів легкої пари, відмінних віників і прекрасного відпочинку, що дарує спекотна лазня . Тут панує атмосфера незайманої цивілізації села, де дбайливо зберігаються старовинні звичаї, в яких полягає мудрість наших предків. У нашому банному комплексі Вас зустріне справжня російська лазня на дровах. У шикарних теремах, стилізованих під старовину є все для гарного відпочинку та відмінного парування. У Садибі кожен зруб унікальний, має чітко виражену індивідуальність. Переступивши через поріг, баня радує гостей справжньою парною на березових дровах з відмінними, ялівцевими і дубовими віниками, приємним інтер'єром і домашнім затишком.

Лазня споконвіку являла собою найбільш цілющу силу, здатну вилікувати недуги хворих і повернути бадьорість здоровим. Російська лазня на дровах, що знаходиться в с. Холмок, та готель-ресторан «Панська втіха» - це те, що треба, щоб скинути вантаж буденних турбот. Спекотна парна, наповнена чарівним ароматом, та хороший віник в умілих руках банщика, створюють справжнє задоволення. Наші банщики, як і їхні прадіди, володіють старовинними методиками банного масажу, які ви також зможете оцінити. У Лазні "панської втіхи"продумано все до дрібниць. Після жаркої парної розпалене віником тіло можна занурити в прохолодну воду. Басейн захований від цікавих очей, щоб ніхто не заважав таїнства очищення і не міг перервати Ваш відпочинок. Після баньки Вашу втому зніме як рукою, піде геть нудьга і печаль, тіло придбає легкість, а помисли - чистоту.

Лазня «Панська втіха», що знаходиться за адресою с. Холмок - це відмінне місце, щоб влаштувати будь-яке свято, провести в неформальній обстановці ділові переговори, або просто добре провести вільний час з турботою про себе.


Цікаво

Комплекс складається з двох будівель – основний (ресторан, баня, номери) та банкетний. Заклад поєднує у собі різні стилі в інтер’єрі та різноманітні напрямки відпочинку