Цікава інформація про наш комплекс

Святкові заходи, акціїї, новинки меню

Image 01

Закарпатська кухня, як мистецтво

Ресторан « Панська втіха » - базується на основі домашніх і відмінних на смак продуктів харчування. Всі інгредієнти страв нашого ресторану складають разом, дуже різноманітне меню Закарпатської кухні. Головною та невід’ємною частиною нашого ресторану є мистецтво кулінарії.

Далі
Image 01

Лазня на дровах «Панська Втіха»

Здавна лазня цінувалася набагато більше, ніж просто місце для тілесного очищення. Вона являла собою справжній ритуал, що асоціювався з повним звільненням людини від усього зайвого фізично і духовно. Лазня допомагала слов'янам бути сильним і здоровим, захищала від безлічі хвороб, бадьорила дух і тіло.

Далі
Image 01

Іговий майданчик

Коли в напруженому графіку сучасних батьків випадає вільна хвилинка, безумовно, хочеться провести цей час зі своєю дитиною, та ще щоб було весело і цікаво. Прекрасний варіант проведення сімейного дозвілля – ресторан-готель «Панська Втіха», Ви відпочиваєте, а ваші діти, тимчасом, чудово проводять час на відкритому ігровому майданчику.

Далі

Цікаво

Комплекс складається з двох будівель – основний (ресторан, баня, номери) та банкетний. Заклад поєднує у собі різні стилі в інтер’єрі та різноманітні напрямки відпочинку