Цікава інформація про наш комплекс

Святкові заходи, акціїї, новинки меню

Image 01

Іговий майданчик «Панська втіха»

Коли в напруженому графіку сучасних батьків випадає вільна хвилинка, безумовно, хочеться провести цей час зі своєю дитиною, та ще щоб було весело і цікаво. Прекрасний варіант проведення сімейного дозвілля – ресторан-готель «Панська Втіха», Ви відпочиваєте, а ваші діти, тимчасом, чудово проводять час на відкритому ігровому майданчику.

У мальовничому внутрішньому дворі комплексу Ви побачите красиво облаштовані дерев’яні, ігрові обладнання . Конструкції, що наповнюють ігровий майданчик, покликані забезпечувати змістовне і корисне дозвілля для дитини, сприятливе для його фізичного і розумового розвитку та соціальної адаптації.

Ігровий майданчик «Панська Втіха» - це місце, де найменші відвідувачі можуть дертися, гойдатися або просто відкривати піратські скарби під вашим власним спостереженням, так як майданчик розташований подалі від проїжджої частини та має вільний доступ до нагляду батьків-відвідувачів.

Територія ресторану «Панська Втіха» - це відмінне місце для проведення дитячого дня народження, яке є невід'ємною частиною життя дитини. Ваш малюк у ефективній, та веселій формі, проведе час у компанії своїх однолітків. Саме тут ваша дитина навчиться взаємодіяти з суспільством: знайомитися, спілкуватися, ділитися і поступатися. Однак, важливо розуміти, що найкраще це спілкування зробити ігровим і святковим, адже психологи не дарма кажуть, що саме в грі дитина осягає основи взаємодії з навколишнім середовищем. А що створює більш сприятливі умови для гарного проведення часу дітей різного віку?!

Чекаємо Вас за адресою с. Холмок (вул.Свободи, 50 «Б») Ми організуємо справжнє свято для Ваших маленьких скарбів!


Цікаво

Комплекс складається з двох будівель – основний (ресторан, баня, номери) та банкетний. Заклад поєднує у собі різні стилі в інтер’єрі та різноманітні напрямки відпочинку