Цікава інформація про наш комплекс

Святкові заходи, акціїї, новинки меню

Image 01

Закарпатська кухня, як мистецтво

Ресторан « Панська втіха » - базується на основі домашніх і відмінних на смак продуктів харчування. Всі інгредієнти страв нашого ресторану складають разом, дуже різноманітне меню Закарпатської кухні. Головною та невід’ємною частиною нашого ресторану є мистецтво кулінарії.

Погодьтеся, що традиційні кулінарні смаки, особливості приготування їжі, передаються через покоління, і навіть просто рівень уваги, що приділяється смаковим властивостям страв - все це риси, які відображають відмінності однієї кулінарної культури від іншої, несуть в собі достатньо інформації про спосіб життя який залежить від середовища наших предків, вміння використовувати природні багатства для себе та свого здоров'я в цілому. Головна задача нашого колективу - це знайти в повсякденному святкове! Кулінарні рецепти, які знаходяться в нашому меню, не випадкові. Рецептура містить в собі багатовікову еволюцію, і дає нам чудовий результат правильного поєднання продуктів за смаком, та й з біологічної точки зору - за вмістом поживних компонентів, жирів, мінералів, білків та інших речовин.

Закарпатська кухня під впливом різноманітних історичних факторів формувалася століттями (до 1945 року території були захоплені європейськими державами ). В результаті чого вона отримала інтернаціональний характер. Кожна з національних меншин населявших наші землі, внесла в Закарпатську кухню відмінні особливості. Смачні страви в поєднанні з гарним настроєм, затишна атмосфера і сервіс нашого ресторану « Панська Втіха» - подарує Вам найкращі відчуття які Ви можете здобути , перебуваючи на Закарпатті!

Тому ми з радістю запрошуємо Вас завітати до ресторану «Панська втіха», що знаходиться за адресою : с. Холмок (вул.Свободи, 50 «Б»), та насолодитися відмінним смаком та різноманіттям авторських страв від нашого шеф-кухаря.Цікаво

Комплекс складається з двох будівель – основний (ресторан, баня, номери) та банкетний. Заклад поєднує у собі різні стилі в інтер’єрі та різноманітні напрямки відпочинку